GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - sobota - 16:00-00:00

niedziela - zamknięte

DANE KONTAKTOWE:

12ft, ul. Za Bramką 10-11, 61-842 Poznań

http://www.12ft.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 telefon: 889 712 019

facebook: https://www.facebook.com/12ftclub

instagram: https://www.instagram.com/12ft_poznan/

 

w dniach
24, 25, 26, a także 31 grudnia 2016 oraz 1 stycznia 2017
klub będzie
nieczynny.

Zielony to kolor nadziei. To uczucie często zaznajemy, kiedy uderzamy bilę toczącą się przez cały dwunastostopowy stół i zamieramy przez chwilę w bezruchu patrząc z wiarą, że wpadnie do kieszeni. Kiedy trafiamy jest to jeszcze bardziej przyjemne i emocjonujące, niż huk bili wpadającej z impetem do kieszeni zwłaszcza z dobrze dobraną muzyką w tle i przede wszystkim w klubie o niepowtarzalnej atmosferze. Uważamy, że właśnie po wszystkie takie emocje przychodzą do nas nasi goście. Dlatego umożliwiamy grę sprzętem sportowym najwyższej jakości w klubie, zarówno dla mistrzów gier bilardowych jak i dla nowicjuszy stawiających pierwsze niepewne kroki w tej dyscyplinie. Bo łączy nas wszystkich to samo – przyjemność w uderzeniu kijem w białą.

W klubie znajdują się dwa dwunastostopowe stoły do snookera– model Aristocrat firmy WIK. Stoły obite są suknem turniejowym Strachan 6811 Gold. Oba posiadają wzmocnienia band, tzw. steel blocki. Ponadto znajdziecie u nas trzy ośmiostopowe stoły do pool bilardu – model Master, również firmy WIK, z suknem Europol – American Yellow Green.

Klientom do wszystkich gier bilardowych oferujemy bile Aramith renomowanej belgijskiej firmy Saluc. Dodatkowo sportowcom aktywnie biorących udział w zawodach snookerowych na terenie kraju, proponujemy bile Aramith Tournament Champion. Miłośnicy gier poolbilardowych znajdą również u nas bile do angielskiej odmiany ósemki.

sartFani sportów klubowych znajdą u nas także inną rozrywkę – darta. Automat stojący na uboczu daje możliwość rywalizacji w popularne „rzutki” aż ośmiu osobom na raz. Tarcza angielska zapewne ucieszy bardziej doświadczonych graczy aniżeli nowicjuszy, gdyż jest ona nieco trudniejsza od amerykańskiego odpowiednika.
 piwo
Oczywiście wielu do gry potrzebuje odpowiedniego płynnego stymulatora, bądź chce sobie co najmniej umilić pobyt w naszym klubie. Dlatego w barze oferujemy gościom szeroki asortyment piwny (27 marek). Natomiast z estetycznego pudełka uśmiecha się do klientów kilkanaście smaków herbaty Dilmah. Kawosze na pewno docenią fakt, że jedyną kawą u nas serwowaną to Lavazza. Ponadto z napojów zimnych można u nas znaleźć cały asortyment pomiedzy colą a mrożoną herbatą.

sklepSystematycznie odwiedzających nas klientów może zainteresować możliwość kupna sprzętu bilardowego. Dla regularnie grających w poola czy snookera, zazwyczaj kwestią czasu jest zakupienie kija wraz z akcesoriami, z pokrowcem czy dyplomatką do niego. Asortyment dostępny niekiedy na zamówienie jest naturalnie o wiele szerszy. Oczywiście przy wyborze sprzętu zawsze służymy poradą i konsultacją.
 trenign
Dla klientów myślących o snookerze jak o dyscyplinie sportowej, w którą chcą się zaangażować, a także dla tych, którzy mają dość bycia ogrywanym przy dwunastostopowym stole – oferujemy możliwość poddania się treningowi z instruktorem. Zajęcia prowadzone są indywidualnie a program nauczania jest dostosowany do poziomu zgłaszającego się.

12ft to klub o charakterze sportowym. Zawodnicy klubowi zdobywali medale Mistrzostw Polski. Częstymi gośćmi są u nas snookerzyści biorący regularnie udział w turniejach w całej Polsce zaliczanych do Polskiego Rankingu Snookera. Również u nas sprawdzają się oni między sobą i z innymi graczami w turniejach i rozgrywkach ligowych organizowanych przez klub. Także gremium sędziowskie jest w klubie całkiem liczne i to w pełnym przekroju – od najniższych rang krajowych nawet do klasy międzynarodowej.