KLASYFIKACJA
  1 Doberschuetz Wiktor
1 LIGA
  2 Jamroziak Marcin
  3 Lewandowski Tomasz
  4 Wójcik Robert
  5 Poźniak Przemysław
  6 Kuśnierz Bartłomiej
BARAŻ 2
7 Leichert Marek
BARAŻ 1
8 Czernicki Jakub
SPADEK DO 2 LIGI
9 Bukowski Fryderyk
10 Śniegowski Maciej
AWANS DO 1 LIGI
11 Undrych Maciej
2 LIGA
12 Zimniak Rafał
BARAŻ 1
13 Wawzyniak Sebastian
BARAŻ 2
14 Sidor Cyrus
  15 Deckert Paweł
  16 Apolinarski Tomasz
BARAŻ 1
17 Dzbanuszek Marcin
BARAŻ 2 18 Augustyniak Remigiusz
SPADEK DO 3 LIGI 19 Gruszkiewicz Ania
20 Błaszczyk Michał
AWANS DO 2 LIGI 21 Kozicki Michał
3 LIGA
22 Zok Aleksander
BARAŻ 2 23 Chełminiak Jarosław
BARAŻ 1 24 Małecki Jakub
  25 Tomaszewski Damian
  26 Adamczak Piotr
  27 Kozubski Jakub
  28 Kasiński Tomasz
  29 Rusin Mateusz
  30 Lewandowski Radosław
  31 Słomiński Przemysław
  32 Jamroziak Łukasz
  33 Semik Przemysław
  34 Tic Przemysław
  35 Bystrzyński Tomasz
  36 Kaczmarek Michał
  37 Paprocki Dariusz
  38 Krawczyk Joanna
  39 Gmerek Ireneusz
  40 Komisarek Adam
  41 Lennon John
  42 Krajewski Adam
  43 Kaczmarek Michał
  44 Gajewski Mateusz
  45 Murray Owen

 


  ZAWODNIK PKT
M
2:0 2:1 P
WO F+ F-
BF
1
Doberschuetz Wiktor
27 9 9 0 0 0 18 0 18
2
Jamroziak Marcin
16 9 4 2 3 0 13 8 5
3
Lewandowski Tomasz
15 9 3 3 3 0 13 9 4
4
Wójcik Robert
14 9 4 1 4 0 12 9 3
5
Poźniak Przemysław
13 9 3 2 4 0 11 10 1
6
Kuśnierz Bartłomiej
11 9 1 4 4 0 11 12 -1
7
Leichert Marek
8 9 2 1 6 0 10 13 -3
8
Czernicki Jakub
7 9 1 2 6 0 8 14 -6
9
Bukowski Fryderyk
4 9 0 2 7 0 6 16 -10
10
Śniegowski Maciej
2 9 0 1 8 0 6 17 -11

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 2:0 i 2:1 - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Doberschuetz Wiktor
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 Jamroziak Marcin
0 : 2
  1 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
0 : 2
3 Leichert Marek
0 : 2
2 : 1
  1 : 2
0 : 2
2 : 0
1 : 2
1 : 2
1 : 2
2 : 0
4 Czernicki Jakub
0 : 2
1 : 2
2 : 1
  0 : 2
1 : 2
2 : 0
2 : 1
0 : 2
0 : 2
5 Poźniak Przemysław
0 : 2
0 : 2
2 : 0
2 : 0
  2 : 0
2 : 1
0 : 2
1 : 2
2 : 1
6 Bukowski Fryderyk
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
  2 : 1
1 : 2
1 : 2
0 : 2
7 Śniegowski Maciej
0 : 2
1 : 2
2 : 1
0 : 2
1 : 2
1 : 2
  0 : 2
1 : 2
0 : 2
8 Lewandowski Tomasz
0 : 2
0 : 2
2 : 1
1 : 2
2 : 0
2 : 1
2 : 0
  2 : 0
2 : 1
9 Kuśnierz Bartłomiej
0 : 2
0 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 1
2 : 1
2 : 1
0 : 2
  1 : 2
10 Wójcik Robert
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 1
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
09-10.04.2011
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Wójcik Robert
58 : 38 ( 12 ) | 57 : 42 ( 13 )
 
Jamroziak Marcin 2 : 0
Kuśnierz Bartłomiej
( 10 ) 69 : 45 | ( 22 , 17 , 13 ) 62 : 16
 
Leichert Marek 1 : 2
Lewandowski Tomasz
( 10 ) 73 : 43 ( 12 ) | ( 13 , 13 ) 54 : 63 ( 24 ) | 39 : 70 ( 30 )
 
Czernicki Jakub 2 : 0
Śniegowski Maciej
( 15 , 14 , 12 ) 65 : 25 | ( 15 ) 48 : 40
 
Poźniak Przemysław 2 : 0
Bukowski Fryderyk
53 : 24 | 45 : 38
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
16-17.04.2011
 
Kuśnierz Bartłomiej 0 : 2
Doberschuetz Wiktor
29 : 65 | ( 14 ) 55 : 57
 
Wójcik Robert 1 : 2
Lewandowski Tomasz
46 : 14 | 21 : 41 | 40 : 59
 
Jamroziak Marcin 2 : 1
Śniegowski Maciej
28 : 42 | ( 18 ) 58 : 47 ( 12 ) | ( 12 ) 48 : 19
 
Leichert Marek 2 : 0
Bukowski Fryderyk
( 15 ) 48 : 38 ( 10 ) | ( 15 ) 64 : 22
 
Czernicki Jakub 0 : 2
Poźniak Przemysław
26 : 67 ( 14 , 13 ) | 22 : 51 ( 12 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
07-08.05.2011
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Lewandowski Tomasz
( 16 , 24 , 24 ) 75 : 8 | 64 : 56 ( 16 , 11 )
 
Kuśnierz Bartłomiej 2 : 1
Śniegowski Maciej
( 15 ) 53 : 19 | 46 : 58 | ( 18 ) 65 : 25
 
Wójcik Robert 2 : 0
Bukowski Fryderyk
( 18 ) 77 : 60 ( 13 ) | ( 18 ) 62 : 44
 
Jamroziak Marcin 2 : 0
Poźniak Przemysław
( 13 ) 44 : 32 | ( 13 ) 64 : 38
 
Leichert Marek 1 : 2
Czernicki Jakub
46 : 61 ( 13 , 12 ) | ( 14 ) 60 : 18 | ( 14 ) 41 : 49 ( 11 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
14-15.05.2011
 
Śniegowski Maciej 0 : 2
Doberschuetz Wiktor
51 : 72 ( 23 ) | ( 17 ) 38 : 77 ( 22 )
 
Lewandowski Tomasz 2 : 1
Bukowski Fryderyk
25 : 60 | 58 : 35 | ( 20 ) 52 : 41
 
Kuśnierz Bartłomiej 2 : 1
Poźniak Przemysław
42 : 62 ( 13 ) | ( 13 , 19 ) 59 : 7 | ( 12 ) 53 : 32
 
Wójcik Robert 2 : 0
Czernicki Jakub
( 16 ) 45 : 12 | 55 : 38 ( 10 )
 
Jamroziak Marcin 1 : 2
Leichert Marek
21 : 47 | 36 : 34 ( 13 ) | ( 11 ) 50 : 75 ( 14 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
21-22.05.2011
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Bukowski Fryderyk
58 : 26 | 54 : 22
 
Śniegowski Maciej 1 : 2
Poźniak Przemysław
10 : 55 ( 16 ) | ( 15 , 21 , 17 ) 83 : 37 | 28 : 49 ( 13 )
 
Lewandowski Tomasz 1 : 2
Czernicki Jakub
37 : 53 | ( 14 , 16 ) 50 : 19 ( 10 ) | 43 : 46 ( 17 )
 
Kuśnierz Bartłomiej 2 : 1
Leichert Marek
( 13 , 13 ) 33 : 40 ( 18 ) | D 43 : 36 | ( 22 ) 65 : 22
 
Wójcik Robert 2 : 0
Jamroziak Marcin
54 : 29 | 53 : 51 ( 11 , 10 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
28-29.05.2011
 
Poźniak Przemysław 0 : 2
Doberschuetz Wiktor
( 11 ) 12 : 55 | ( 12 , 11 ) 34 : 56
 
Bukowski Fryderyk 2 : 1
Czernicki Jakub
( 23 ) 48 : 4 | 20 : 50 | ( 11 , 15 ) 36 : 21
 
Śniegowski Maciej 2 : 1
Leichert Marek
39 : 32 | 54 : 56 | ( 16 ) 55 : 10
 
Lewandowski Tomasz 0 : 2
Jamroziak Marcin
( 14 ) 34 : 61 ( 17 , 12 ) | 39 : 70 ( 12 , 10 )
 
Kuśnierz Bartłomiej 1 : 2
Wójcik Robert
( 15 , 16 ) 49 : 80 ( 13 , 15 ) | 36 : 24 | 15 : 60
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
04-05.06.2011
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Czernicki Jakub
( 35 ) 82 : 15 | ( 20 ) 62 : 14
 
Poźniak Przemysław 2 : 0
Leichert Marek
41 : 31 | 44 : 33
 
Bukowski Fryderyk 0 : 2
Jamroziak Marcin
18 : 50 ( 26 , 12 ) | ( 11 ) 32 : 59
 
Śniegowski Maciej 0 : 2
Wójcik Robert
35 : 59 | 27 : 55
 
Lewandowski Tomasz 2 : 0
Kuśnierz Bartłomiej
( 12 ) 56 : 16 | ( 12 , 13 ) 50 : 19
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
11-12.06.2011
 
Leichert Marek 0 : 2
Doberschuetz Wiktor
15 : 56 ( 23 ) | 45 : 59
 
Czernicki Jakub 1 : 2
Jamroziak Marcin
65 : 36 | ( 18 ) 52 : 53 ( 13 ) | 45 : 66
 
Poźniak Przemysław 2 : 1
Wójcik Robert
80 : 72 ( 13 ) | 22 : 55 ( 15 , 13 ) | ( 22 ) 51 : 49
 
Bukowski Fryderyk 1 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
( 12 ) 47 : 29 | 17 : 38 | 28 : 53 ( 13 )
 
Śniegowski Maciej 0 : 2
Lewandowski Tomasz
25 : 52 | 8 : 50
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
18-19.06.2011
 
Doberschuetz Wiktor 2 : 0
Jamroziak Marcin
59 : 34 | 58 : 22
 
Leichert Marek 2 : 0
Wójcik Robert
( 13 ) 63 : 24 | ( 18 ) 66 : 20
 
Czernicki Jakub 0 : 2
Kuśnierz Bartłomiej
8 : 49 ( 16 , 11 ) | 18 : 56 ( 17 , 14 )
 
Poźniak Przemysław 0 : 2
Lewandowski Tomasz
28 : 53 ( 13 , 12 ) | ( 24 ) 50 : 62
 
Bukowski Fryderyk 2 : 1
Śniegowski Maciej
( 12 ) 21 : 46 ( 11 ) | ( 18 , 14 ) 67 : 31 | D 47 : 40
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
2:0 2:1 P
WO F+ F-
BF
1
Undrych Maciej
22 9 4 5 0 0 18 5 13
2
Zimniak Rafał
19 9 5 2 2 0 15 6 9
3
Wawrzyniak Sebastian
14 9 4 1 4 0 11 9 2
4
Sidor Cyrus
14 9 4 1 4 0 11 9 2
5
Deckert Paweł
13 9 3 2 4 0 10 10 0
6
Apolinarski Tomasz
12 9 2 3 4 0 10 11 -1
7
Dzbanuszek Marcin
12 9 4 0 5 0 10 10 0
8
Augustyniak Remigiusz
9 9 3 0 6 0 9 12 -3
9
Gruszkiewicz Ania
3 9 1 0 8 0 6 16 -10
10
Błaszczyk Michał
1 9 1 0 6 2 4 16 -12

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, 2:0 i 2:1 - wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 Deckert Paweł
  0 : 2
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 1
0 : 2
2 : 1
2 : 0
0 : 2
2 Apolinarski Tomasz
2 : 0
  0 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 1
0 : 2
3 Zimniak Rafał
2 : 0
2 : 0
  2 : 1
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 0
4 Dzbanuszek Marcin
0 : 2
1 : 2
1 : 2
  2 : 0
0 : 2
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
5 Wawrzyniak Sebastian
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
  2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 1
2 : 0
6 Gruszkiewicz Ania
1 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
  1 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
7 Undrych Maciej
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 1
2 : 1
  2 : 0
2 : 1
2 : 1
8 Błaszczyk Michał
1 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
  0 : 2
0 : 2
9 Augustyniak Remigiusz
0 : 2
1 : 2
2 : 0
0 : 2
1 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
  0 : 2
10 Sidor Cyrus
2 : 0
2 : 0
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 1
1 : 2
2 : 0
2 : 0
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 1
09-10.04.2011
 
Deckert Paweł 0 : 2
Sidor Cyrus
28 : 71 ( 15 , 21 ) | 41 : 68
 
Apolinarski Tomasz 2 : 1
Augustyniak Remigiusz
47 : 14 | ( 13 ) 29 : 53 | 29 : 6
 
Zimniak Rafał 2 : 1
Błaszczyk Michał
( 15 ) 43 : 48 | 56 : 34 | 32 : 6
 
Dzbanuszek Marcin 0 : 2
Undrych Maciej
12 : 48 ( 13 ) | ( 14 ) 31 : 56
 
Wawrzyniak Sebastian 2 : 0
Gruszkiewicz Ania
( 13 , 13 , 11 ) 61 : 1 | ( 26 ) 57 : 33
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 2
16-17.04.2011
 
Augustyniak Remigiusz 0 : 2
Deckert Paweł
41 : 54 | 22 : 43
 
Sidor Cyrus 2 : 0
Błaszczyk Michał
( 15 ) 67 : 26 | 46 : 27
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Undrych Maciej
30 : 61 ( 13 ) | ( 14 ) 37 : 63
 
Zimniak Rafał 2 : 0
Gruszkiewicz Ania
( 22 ) 47 : 43 | 41 : 31
 
Dzbanuszek Marcin 2 : 0
Wawrzyniak Sebastian
54 : 42 ( 10 ) | 52 : 27
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 3
07-08.05.2011
 
Deckert Paweł 2 : 1
Błaszczyk Michał
28 : 45 ( 15 , 14 ) | ( 13 ) 43 : 33 | ( 11 ) 31 : 10
 
Augustyniak Remigiusz 1 : 2
Undrych Maciej
8 : 58 | 58 : 34 | 41 : 47
 
Sidor Cyrus 2 : 1
Gruszkiewicz Ania
33 : 41 ( 16 , 11 ) | 48 : 39 ( 12 ) | ( 17 ) 30 : 0
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Wawrzyniak Sebastian
2 : 65 ( 11 , 12 , 13 ) | 29 : 49
 
Zimniak Rafał 2 : 1
Dzbanuszek Marcin
55 : 28 | ( 22 , 12 ) 57 : 68 | ( 10 , 15 ) 41 : 20
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 4
14-15.05.2011
 
Undrych Maciej 2 : 0
Deckert Paweł
( 15 ) 54 : 41 ( 14 ) | 59 : 37 ( 18 )
 
Błaszczyk Michał 2 : 0
Gruszkiewicz Ania
( 13 ) 53 : 47 | D 49 : 42
 
Augustyniak Remigiusz 1 : 2
Wawrzyniak Sebastian
59 : 75 ( 18 ) | 50 : 43 | 27 : 36
 
Sidor Cyrus 0 : 2
Dzbanuszek Marcin
41 : 46 | 42 : 74
 
Apolinarski Tomasz 0 : 2
Zimniak Rafał
33 : 58 | ( 16 ) 36 : 48 ( 13 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 5
21-22.05.2011
 
Deckert Paweł 2 : 1
Gruszkiewicz Ania
( 15 , 12 , 12 ) 64 : 28 ( 16 ) | 21 : 54 | ( 18 ) 44 : 24
 
Undrych Maciej 2 : 1
Wawrzyniak Sebastian
( 16 ) 55 : 34 | ( 15 ) 38 : 64 | 36 : 11
 
Błaszczyk Michał 0 : 2
Dzbanuszek Marcin
0 : w | 0 : w
 
Augustyniak Remigiusz 2 : 0
Zimniak Rafał
55 : 53 ( 11 ) | ( 25 ) 53 : 21
 
Sidor Cyrus 2 : 0
Apolinarski Tomasz
( 18 ) 54 : 41 | ( 24 ) 68 : 29
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 6
28-29.05.2011
 
Wawrzyniak Sebastian 0 : 2
Deckert Paweł
( 18 ) 32 : 56 | 45 : 91 ( 18 )
 
Gruszkiewicz Ania 2 : 0
Dzbanuszek Marcin
63 : 37 | ( 16 ) 53 : 17
 
Undrych Maciej 2 : 1
Zimniak Rafał
9 : 51 | ( 15 ) 67 : 34 ( 16 ) | 44 : 42 ( 15 )
 
Błaszczyk Michał 0 : 2
Apolinarski Tomasz
( 11 ) 52 : 65 ( 15 ) | 26 : 36 ( 27 )
 
Augustyniak Remigiusz 0 : 2
Sidor Cyrus
22 : 51 ( 25 , 17 ) | 20 : 44
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 7
04-05.06.2011
 
Deckert Paweł 2 : 0
Dzbanuszek Marcin
58 : 42 ( 12 ) | ( 13 ) 57 : 48
 
Wawrzyniak Sebastian 0 : 2
Zimniak Rafał
( 11 , 14 ) 38 : 45 ( 12 ) | 52 : 68
 
Gruszkiewicz Ania 1 : 2
Apolinarski Tomasz
24 : 54 ( 18 , 12 ) | ( 15 ) 55 : 14 | 7 : 30
 
Undrych Maciej 2 : 1
Sidor Cyrus
49 : 53 | 60 : 49 | 47 : 11
 
Błaszczyk Michał 0 : 2
Augustyniak Remigiusz
39 : 53 | 30 : 59
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 8
11-12.06.2011
 
Zimniak Rafał 2 : 0
Deckert Paweł
( 10 , 15 ) 59 : 32 ( 15 ) | ( 17 ) 62 : 36
 
Dzbanuszek Marcin 1 : 2
Apolinarski Tomasz
( 18 ) 53 : 40 | 44 : 51 | 33 : 40 D
 
Wawrzyniak Sebastian 2 : 0
Sidor Cyrus
39 : 33 | ( 14 ) 67 : 18
 
Gruszkiewicz Ania 0 : 2
Augustyniak Remigiusz
29 : 49 | ( 12 ) 36 : 56
 
Undrych Maciej 2 : 0
Błaszczyk Michał
( 12 , 23 ) 54 : 21 ( 13 ) | 48 : 11
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7 | kolejka 8 | kolejka 9
KOLEJKA 9
18-19.06.2011
 
Deckert Paweł 0 : 2
Apolinarski Tomasz
22 : 55 ( 12 ) | 36 : 55 ( 12 , 18 )
 
Zimniak Rafał 2 : 0
Sidor Cyrus
( 18 ) 62 : 31 | ( 16 ) 49 : 6
 
Dzbanuszek Marcin 2 : 0
Augustyniak Remigiusz
46 : 28 | 41 : 36
 
Wawrzyniak Sebastian 2 : 0
Błaszczyk Michał
w : 0 | w : 0
 
Gruszkiewicz Ania 1 : 2
Undrych Maciej
( 14 ) 45 : 30 | 23 : 53 | 6 : 36 ( 18 )
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Chełminiak Jarosław
18 8 5 3 0 0 13 3 10
2
Tomaszewski Damian
18 8 5 3 0 0 13 3 10
3
Rusin Mateusz
14 8 4 2 2 0 10 6 4
4
Jamroziak Łukasz
13 8 3 4 1 0 10 6 4
5
Tic Przemysław
13 8 4 2 1 1 10 6 4
6
Krawczyk Joanna
11 8 3 2 3 0 8 8 0
7
Komisarek Adam
4 8 1 1 6 0 3 13 -10
8
Gajewski Mateusz
3 8 1 1 5 1 3 13 -10
9
Murray Owen
-1 8 1 0 3 4 2 14 -12

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

 

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 Chełminiak Jarosław
  1 : 1
2 : 0
2 : 0
1 : 1
2 : 0
1 : 1
2 : 0
2 : 0
2 Rusin Mateusz
1 : 1
  1 : 1
2 : 0
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
3 Jamroziak Łukasz
0 : 2
1 : 1
  1 : 1
1 : 1
2 : 0
1 : 1
2 : 0
2 : 0
4 Krawczyk Joanna
0 : 2
0 : 2
1 : 1
  2 : 0
1 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
5 Tic Przemysław
1 : 1
2 : 0
1 : 1
0 : 2
  2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
6 Gajewski Mateusz
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 1
0 : 2
  0 : 2
2 : 0
0 : 2
7 Tomaszewski Damian
1 : 1
2 : 0
1 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
  1 : 1
2 : 0
8 Komisarek Adam
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 1
  2 : 0
9 Murray Owen
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 1
09-10.04.2011
 
Chełminiak Jarosław
PAUZA
 
 
Rusin Mateusz 2 : 0
Murray Owen
47 : 28 | ( 15 ) 63 : 54
 
Jamroziak Łukasz 2 : 0
Komisarek Adam
56 : 28 | 56 : 31
 
Krawczyk Joanna 0 : 2
Tomaszewski Damian
33 : 41 | 31 : 48
 
Tic Przemysław 2 : 0
Gajewski Mateusz
54 : 44 | 58 : 44
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 2
16-17.04.2011
 
Murray Owen 0 : 2
Chełminiak Jarosław
21 : 49 | 27 : 47
 
Tic Przemysław 2 : 0
Komisarek Adam
44 : 20 | 54 : 51
 
Rusin Mateusz 0 : 2
Tomaszewski Damian
34 : 50 ( 13 ) | 17 : 55 ( 12 )
 
Jamroziak Łukasz 2 : 0
Gajewski Mateusz
( 11 , 12 ) 63 : 38 | ( 11 , 13 ) 88 : 26
 
Krawczyk Joanna 2 : 0
Tic Przemysław
w : 0 | w : 0
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 3
07-08.05.2011
 
Chełminiak Jarosław 2 : 0
Komisarek Adam
( 11 ) 62 : 47 | 57 : 2
 
Murray Owen 0 : 2
Tomaszewski Damian
0 : w | 0 : w
 
Tomaszewski Damian 2 : 0
Gajewski Mateusz
( 13 ) 63 : 35 | 54 : 24
 
Rusin Mateusz 0 : 2
Tic Przemysław
( 11 ) 26 : 48 ( 12 ) | 46 : 56
 
Jamroziak Łukasz 1 : 1
Krawczyk Joanna
( 11 ) 59 : 40 | 17 : 40 ( 12 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 4
14-15.05.2011
 
Tomaszewski Damian 1 : 1
Chełminiak Jarosław
( 11 ) 35 : 55 ( 13 , 11 ) | ( 10 ) 67 : 29
 
Komisarek Adam 0 : 2
Gajewski Mateusz
43 : 49 | 40 : 52
 
Murray Owen 0 : 2
Tic Przemysław
0 : w | 0 : w
 
Murray Owen 0 : 2
Krawczyk Joanna
11 : 38 | 38 : 63
 
Rusin Mateusz 1 : 1
Jamroziak Łukasz
30 : 48 ( 13 ) | 60 : 24
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 5
21-22.05.2011
 
Chełminiak Jarosław 2 : 0
Gajewski Mateusz
( 13 ) 66 : 39 | 70 : 59
 
Tomaszewski Damian 2 : 0
Tic Przemysław
56 : 41 ( 13 ) | ( 15 ) 50 : 17
 
Komisarek Adam 0 : 2
Krawczyk Joanna
30 : 74 | 23 : 35
 
Murray Owen 0 : 2
Jamroziak Łukasz
0 : w | 0 : w
 
Chełminiak Jarosław 1 : 1
Rusin Mateusz
65 : 33 | 34 : 63
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 6
28-29.05.2011
 
Tic Przemysław 1 : 1
Chełminiak Jarosław
( 15 ) 23 : 41 ( 15 ) | 75 : 73
 
Gajewski Mateusz 1 : 1
Krawczyk Joanna
15 : 42 | 71 : 40
 
Tomaszewski Damian 1 : 1
Jamroziak Łukasz
30 : 59 ( 12 ) | 54 : 25
 
Komisarek Adam 0 : 2
Rusin Mateusz
18 : 48 ( 12 ) | 18 : 59 ( 15 )
 
Murray Owen
PAUZA
: :
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 7
04-05.06.2011
 
Chełminiak Jarosław 2 : 0
Krawczyk Joanna
52 : 47 ( 14 ) | 48 : 45
 
Tic Przemysław 1 : 1
Jamroziak Łukasz
47 : 57 | ( 13 ) 65 : 15
 
Gajewski Mateusz 0 : 2
Rusin Mateusz
12 : 77 ( 13 ) | 27 : 54 ( 13 )
 
Tomaszewski Damian
PAUZA
 
 
Komisarek Adam 2 : 0
Murray Owen
w : 0 | w : 0
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 8
11-12.06.2011
 
Jamroziak Łukasz 0 : 2
Chełminiak Jarosław
29 : 52 ( 22 ) | 49 : 58
 
Krawczyk Joanna 0 : 2
Rusin Mateusz
29 : 39 | 43 : 52 ( 11 )
 
Tic Przemysław
PAUZA
 
 
Gajewski Mateusz 0 : 2
Murray Owen
0 : w | 0 : w
 
Tomaszewski Damian 1 : 1
Komisarek Adam
44 : 20 | 33 : 46 ( 13 )
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Kozicki Michał
14 7 4 2 1 0 10 4 6
2
Adamczak Piotr
14 7 4 2 1 0 10 4 6
3
Kasiński Tomasz
11 7 3 2 2 0 8 6 2
4
Słomiński Przemysław
11 7 3 2 2 0 8 6 2
5
Bystrzyński Tomasz
10 7 2 4 1 0 8 6 2
6
Paprocki Dariusz
6 7 1 3 3 0 5 9 -4
7
Gmerek Ireneusz
5 7 1 3 2 1 5 9 -4
8
Krajewski Tomasz
2 7 0 2 5 0 2 12 -10

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

 

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
1 Kasiński Tomasz
  0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
1 : 1
2 : 0
1 : 1
2 Bystrzyński Tomasz
2 : 0
  1 : 1
1 : 1
1 : 1
1 : 1
2 : 0
0 : 2
3 Słomiński Przemysław
0 : 2
1 : 1
  2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 1
0 : 2
4 Kozicki Michał
2 : 0
1 : 1
0 : 2
  1 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
5 Paprocki Dariusz
0 : 2
1 : 1
0 : 2
1 : 1
  0 : 2
2 : 0
1 : 1
6 Gmerek Ireneusz
1 : 1
1 : 1
0 : 2
0 : 2
2 : 0
  1 : 1
0 : 2
7 Krajewski Tomasz
0 : 2
0 : 2
1 : 1
0 : 2
0 : 2
1 : 1
  0 : 2
8 Adamczak Piotr
1 : 1
2 : 0
2 : 0
0 : 2
1 : 1
2 : 0
2 : 0
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 1
09-10.04.2011
 
Kasiński Tomasz 1 : 1
Adamczak Piotr
38 : 66 ( 13 ) | 40 : 26
 
Bystrzyński Tomasz 2 : 0
Krajewski Tomasz
60 : 37 | 46 : 33 ( 14 )
 
Słomiński Przemysław 2 : 0
Gmerek Ireneusz
52 : 23 | 54 : 26
 
Kozicki Michał 1 : 1
Paprocki Dariusz
26 : 55 ( 11 ) | ( 14 ) 62 : 53
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 2
16-17.04.2011
 
Krajewski Tomasz 0 : 2
Kasiński Tomasz
21 : 40 | ( 13 ) 29 : 79
 
Adamczak Piotr 2 : 0
Gmerek Ireneusz
( 13 ) 46 : 22 | ( 14 ) 55 : 40 ( 13 )
 
Bystrzyński Tomasz 1 : 1
Paprocki Dariusz
21 : 52 | 59 : 36 ( 18 )
 
Słomiński Przemysław 2 : 0
Kozicki Michał
( 11 ) 71 : 31 | 50 : 46 ( 21 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 3
07-08.05.2011
 
Kasiński Tomasz 1 : 1
Gmerek Ireneusz
( 22 ) 62 : 11 | 43 : 56
 
Krajewski Tomasz 0 : 2
Paprocki Dariusz
25 : 48 | ( 15 ) 40 : 54
 
Adamczak Piotr 0 : 2
Kozicki Michał
32 : 57 | 33 : 44 ( 15 )
 
Bystrzyński Tomasz 1 : 1
Słomiński Przemysław
49 : 58 | ( 13 ) 43 : 16
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 4
14-15.05.2011
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Kasiński Tomasz
43 : 53 | 20 : 55 ( 14 )
 
Gmerek Ireneusz 0 : 2
Kozicki Michał
0 : w | 0 : w
 
Krajewski Tomasz 1 : 1
Słomiński Przemysław
44 : 77 ( 15 ) | ( 11 ) 43 : 30
 
Adamczak Piotr 2 : 0
Bystrzyński Tomasz
59 : 18 | ( 12 ) 86 : 29
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 5
21-22.05.2011
 
Kasiński Tomasz 0 : 2
Kozicki Michał
35 : 45 | 29 : 68
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Słomiński Przemysław
31 : 69 | 26 : 62
 
Gmerek Ireneusz 1 : 1
Bystrzyński Tomasz
27 : 40 | ( 13 ) 63 : 41
 
Krajewski Tomasz 0 : 2
Adamczak Piotr
29 : 60 ( 11 ) | 46 : 52
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 6
28-29.05.2011
 
Słomiński Przemysław 0 : 2
Kasiński Tomasz
28 : 53 ( 13 ) | ( 13 ) 39 : 46 ( 12 )
 
Kozicki Michał 1 : 1
Bystrzyński Tomasz
47 : 44 | 35 : 48
 
Paprocki Dariusz 1 : 1
Adamczak Piotr
31 : 51 ( 11 ) | 51 : 42
 
Gmerek Ireneusz 1 : 1
Krajewski Tomasz
13 : 47 | ( 16 ) 62 : 24
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 7
04-05.06.2011
 
Kasiński Tomasz 0 : 2
Bystrzyński Tomasz
20 : 54 ( 15 , 14 ) | 39 : 50
 
Słomiński Przemysław 0 : 2
Adamczak Piotr
37 : 63 | 36 : 39 ( 13 )
 
Kozicki Michał 2 : 0
Krajewski Tomasz
( 16 ) 61 : 30 | ( 11 ) 39 : 28
 
Paprocki Dariusz 0 : 2
Gmerek Ireneusz
57 : 59 | 34 : 39
 
 

 

 

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1
Zok Aleksander
15 7 4 3 0 0 11 3 8
2
Małecki Jakub
15 7 4 3 0 0 11 3 8
3
Kozubski Jakub
13 7 3 4 0 0 10 4 6
4
Lewandowski Radosław
11 7 3 2 2 0 8 6 2
5
Semik Przemysław
7 7 1 4 2 0 6 8 -2
6
Kaczmarek Michał
5 7 1 2 4 0 4 10 -6
7
Lennon John
3 7 0 4 2 1 4 10 -6
8
Musiał Andrzej
2 7 0 2 5 0 2 12 -10

PKT- punkty, M - rozegrane mecz, W- wygrane mecze, P - przegrane mecze
Wo - walkowery, F+ - frejmy wygrane, F- - frejmy przegrane, BF - bilans frejmów

LP ZAWODNIK 1
2
3
4
5
6
7
8
1 Lennon John
  0 : 2
1 : 1
1 : 1
1 : 1
0 : 2
0 : 2
1 : 1
2 Kozubski Jakub
2 : 0
  1 : 1
1 : 1
1 : 1
2 : 0
1 : 1
2 : 0
3 Lewandowski Radosław
1 : 1
1 : 1
  2 : 0
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
4 Semik Przemysław
1 : 1
1 : 1
0 : 2
  0 : 2
1 : 1
1 : 1
2 : 0
5 Małecki Jakub
1 : 1
1 : 1
2 : 0
2 : 0
  2 : 0
1 : 1
2 : 0
6 Kaczmarek Michał
2 : 0
0 : 2
0 : 2
1 : 1
0 : 2
  0 : 2
1 : 1
7 Zok Aleksander
2 : 0
1 : 1
2 : 0
1 : 1
1 : 1
2 : 0
  2 : 0
8 Musiał Andrzej
1 : 1
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 1
0 : 2
 

 
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 1
09-10.04.2011
 
Lennon John 1 : 1 Musiał Andrzej
54 : 26 | 19 : 55
 
Kozubski Jakub 1 : 1
Zok Aleksander
23 : 46 | ( 13 , 15 ) 62 : 33
 
Lewandowski Radosław 2 : 0
Kaczmarek Michał
56 : 19 | ( 11 ) 63 : 25
 
Semik Przemysław 0 : 2
Małecki Jakub
38 : 45 | 12 : 48
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 2
16-17.04.2011
 
Zok Aleksander 2 : 0
Lennon John
51 : 47 | ( 11 ) 46 : 35
 
Musiał Andrzej 1 : 1
Kaczmarek Michał
20 : 47 | 69 : 58
 
Kozubski Jakub 1 : 1
Małecki Jakub
62 : 60 ( 11 ) | ( 12 ) 40 : 61
 
Lewandowski Radosław 2 : 0
Semik Przemysław
39 : 11 | 49 : 37 ( 15 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 3
07-08.05.2011
 
Lennon John 0 : 2 Kaczmarek Michał
0 : w | 0 : w
 
Zok Aleksander 1 : 1
Małecki Jakub
57 : 19 | 30 : 52
 
Musiał Andrzej 0 : 2
Semik Przemysław
21 : 57 | 20 : 78
 
Kozubski Jakub 1 : 1
Lewandowski Radosław
( 20 ) 60 : 50 ( 20 ) | 31 : 46 ( 13 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 4
14-15.05.2011
 
Małecki Jakub 1 : 1 Lennon John
( 14 ) 53 : 31 | 29 : 51
 
Kaczmarek Michał 1 : 1
Semik Przemysław
12 : 46 | ( 11 ) 44 : 28
 
Zok Aleksander 2 : 0
Lewandowski Radosław
( 18 ) 52 : 24 | 73 : 55
 
Musiał Andrzej 0 : 2
Kozubski Jakub
18 : 77 | 26 : 62
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 5
21-22.05.2011
 
Lennon John 1 : 1 Semik Przemysław
51 : 42 | 46 : 70
 
Małecki Jakub 2 : 0
Lewandowski Radosław
( 15 ) 41 : 19 | ( 13 ) 35 : 32
 
Kaczmarek Michał 0 : 2
Kozubski Jakub
10 : 54 | 26 : 55
 
Zok Aleksander 2 : 0
Musiał Andrzej
81 : 48 | 62 : 20
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 6
28-29.05.2011
 
Lewandowski Radosław 1 : 1 Lennon John
40 : 44 | ( 14 ) 40 : 30
 
Semik Przemysław 1 : 1
Kozubski Jakub
( 11 ) 64 : 48 ( 11 ) | 28 : 56
 
Małecki Jakub 2 : 0
Musiał Andrzej
( 15 ) 72 : 12 | ( 13 ) 54 : 35
 
Kaczmarek Michał 0 : 2
Zok Aleksander
( 11 ) 18 : 31 | 29 : 54 ( 12 )
 
kolejka 1 | kolejka 2 | kolejka 3 | kolejka 4 | kolejka 5
kolejka 6 | kolejka 7
KOLEJKA 7
04-05.06.2011
 
Lennon John 0 : 2 Kozubski Jakub
44 : 45 ( 10 ) | 24 : 36
 
Lewandowski Radosław 2 : 0
Musiał Andrzej
( 13 ) 59 : 39 | 57 : 33
 
Semik Przemysław 1 : 1
Zok Aleksander
39 : 13 | 40 : 48 ( 11 )
 
Małecki Jakub 2 : 0
Kaczmarek Michał
35 : 27 | 61 : 28
 
 

 

 

Miejsca 1-3

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
1 Kozicki Michał
4 2 1 1 0 0 3 0 2
2 Zok Aleksander 3 2 1 0 1 0 2 2 0
3 Chełminiak Jarosław
1 2 0 1 1 0 1 3 -2

 

Miejsca 4-6

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
4 Małecki Jakub
4 2 1 1 0 0 3 1 2
5 Tomaszewski Damian
3 2 1 0 1 0 2 2 0
6
Adamczak Piotr
0 2 0 1 0 1 1 3 -2

 

Miejsca 7-9

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
7 Kozubski Jakub
4 2 1 1 0 0 3 1 2
8 Kasiński Tomasz 4 2 1 1 0 0 3 1 2
9 Rusin Mateusz
0 2 0 0 2 0 0 4 -4

 

Miejsca 10-12

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
10
Lewandowski Radek
4 2 1 1 0 0 3 1 2
11
Słomiński Przemysław
4 2 1 1 0 0 3 1 2
12 Jamroziak Łukasz
0 2 0 0 2 0 0 4 -4

 

Miejsca 13-15

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
13 Semik Przemysław 6 2 2 0 0 0 4 0 4
14 Tic Przemysław
1 2 0 1 1 0 1 3 -2
15
Bystrzyński Tomasz
1 2 0 1 1 0 1 3 -2

 

Miejsca 16-18

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
16 Kaczmarek Michał
6 2 2 0 0 0 4 0 4
17 Paprocki Dariusz
2 2 1 0 0 1 2 2 0
18 Krawczyk Joanna
-1 2 0 0 1 1 0 4 -4

 

Miejsca 19-21

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
19 Gmerek Ireneusz 6 2 2 0 0 0 4 0 2
20 Komisarek Adam
3 2 1 0 1 0 2 2 0
21 Lennon John
-2
2 0 0 0 2 0 4 -4

 

Miejsca 22-24

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
22 Krajewski Tomasz 6 2 2 0 0 0 4 0 4
23 Gajewski Mateusz
3 2 1 0 1 0 2 2 0
24 Musiał Andrzej
0 2 0 0 2 0 0 2 -4
é

 

Miejsce 25

  ZAWODNIK PKT
M
W R
P WO F+ F-
BF
22 Murray Owen nd. - - - - - - - -

 

é

 
KOLEJKA 8
11-12.06.2011

GRUPA 1-3
Kozicki Michał 2 : 0
Zok Aleksander
41 : 30 | ( 13 ) 57 : 26
Chełminiak Jarosław
pauzuje

GRUPA 4-6
Adamczak Piotr 1 : 1
Małecki Jakub
20 : 68 ( 18 ) | ( 11 ) 44 : 17
 
Tomaszewski Damian
pauzuje

GRUPA 7-9
Kasiński Tomasz 1:1
Kozubski Jakub
3 : 50 | (15) 63 : 40
Rusin Mateusz
pauzuje

GRUPA 10-12
Słomiński Przemysław 1 : 1
Lewandowski Radosław
53 : 36 | 62 : 73
Jamroziak Łukasz
pauzuje

GRUPA 13-15
Bystrzyński Tomasz 0 : 2
Semik Przemysław
 23 : 54 ( 18 , 12 ) | 31 : 53 ( 11 )
Tic Przemysław
pauzuje

GRUPA 16-18
Paprocki Dariusz
0 : 2
Kaczmarek Michał
0 : w | 0 : w 
Krawczyk Joanna
pauzuje

GRUPA 19-21
Gmerek Ireneusz
2 : 0
Lennon John
w : 0 | w : 0
Komisarek Adam
pauzuje

GRUPA 22-24
Krajewski Tomasz 2 : 0
Musiał Andrzej
55 : 26 | 43 : 33 ( 11 ) 
Gajewski Mateusz
pauzuje
 
 
 
KOLEJKA 9
18-19.06.2011
 

GRUPA 1-3
Zok Aleksander 2 : 0
Chełminiak Jarosław
63 : 29 | 45 : 40
Kozicki Michał
pauzuje

GRUPA 4-6
Małecki Jakub 2 : 0
Tomaszewski Damian
37 : 27 | ( 13 ) 64 : 28
Adamczak Piotr
pauzuje

GRUPA 7-9
Kozubski Jakub 2 : 0
Rusin Mateusz
(18) 63 : 38 | ( 13 ) 55 : 43 ( 10 )
Kasiński Tomasz
pauzuje

GRUPA 10-12
Lewandowski Radosław 2 : 0
Jamroziak Łukasz
(18) 58 : 16 | 56 : 43
Słomiński Przemysław
pauzuje

GRUPA 13-15
Semik Przemysław 2 : 0
Tic Przemysław
65 : 23 | 44 : 23 
Bystrzyński Tomasz
pauzuje

GRUPA 16-18
Kaczmarek Michał 2 : 0
Krawczyk Joanna

64 : 4 | 45 : 33

Paprocki Dariusz
pauzuje

GRUPA 19-21
Lennon John 0 : 2
Komisarek Adam
0 : w | 0 : w
Gmerek Ireneusz
pauzuje

GRUPA 22-24
Musiał Andrzej 0 : 2
Gajewski Mateusz
26 : 36 | 36 : 40
Krajewski Tomasz
pauzuje
 
 
 
  KOLEJKA 10
  25-26.06.2011
   
 
GRUPA 1-3
  Chełminiak Jarosław 1 : 1
Kozicki Michał
  33 : 65 | 33 : 20
  Zok Aleksander
  pauzuje
 
GRUPA 4-6
  Tomaszewski Damian 2:0
Adamczak Piotr
  w:0 | w:0
  Małecki Jakub
  pauzuje
 
GRUPA 7-9
  Rusin Mateusz 0:2
Kasiński Tomasz
  47 : 52 | 35 : 46
  Kozubski Jakub
  pauzuje
 
GRUPA 10-12
  Jamroziak Łukasz 0:2
Słomiński Przemysław
  32 : 74 (14) | 27 : 47
  Lewandowski Radosław
  pauzuje
 
GRUPA 13-15
  Tic Przemysław 1:1
Bystrzyński Tomasz
  (18) 46:43 | 12:43 (15)
  Semik Przemysław
  pauzuje
 
GRUPA 16-18
  Krawczyk Joanna 0 : 2
Paprocki Dariusz
  0 : w | 0 : w
  Kaczmarek Michał
  pauzuje
 
GRUPA 19-21
  Komisarek Adam 0:2
Gmerek Ireneusz
  49 : 71 | 36 : 78
  Lennon John
  pauzuje
 
 
GRUPA 22-24
  Gajewski Mateusz 0:2
Krajewski Tomasz
  (11) 49 : 69 | 41 : 50 (14)
  Musiał Andrzej
  pauzuje
   
6 miejsce gr. A

 
BARAŻE DO 1 LIGI
25-26.06.2011
 
Leichert Marek
1 : 3
Sidor Cyrus
59 : 35 | ( 12 ) 46 : 59 ( 14 ) | 40 : 55 ( 12 ) | 12 : 46
 
Wawrzyniak Sebastian
3 : 1
Czernicki Jakub
56 : 29 | 20 : 60 (15) | 60 : 37 (17) | 56 : 43
     
 
 
 
 
BARAŻE DO 2 LIGI
2-3.07.2011
 
Dzbanuszek Marcin
1 : 3
Małecki Jakub
51 : 19 | 20 : 51 | 23 : 57 (13) | 44 : 53
 
Chełminiak Jarosław
3 : 0
Augustyniak Remigiusz
53 : 45 |  ( 22 ) 65 : 43 ( 15 ) | 62 : 36
 
 
mecze barażowe są rozgrywane do trzech wygranych frejmów
obowiązuje zasada jednego chybienia

 

 

Doberschuetz Wiktor 35 24 24 23 23 22 20 16    
Lewandowski Tomasz 30 24 20 16 16 14 14 13 13 12
  12 12 12 11            
Apolinarski Tomasz 27 18 18 16 15 14 13 12 12 12
Jamroziak Marcin 26 22 18 17 17 13 13 13 13 12
  12 12 12 11 11 10 10 10    
Wawrzyniak Sebastian 26 18 18 14 14 13 13 13 12 11
  11 11 10              
Sidor Cyrus 25 24 21 18 17 17 15 15 14 12
Augustyniak Remigiusz 25 15                
Czernicki Jakub 24 18 17 17 15 15 15 14 13 12
  12 11 10 10            
Undrych Maciej 23 18 16 15 15 15 13 13 12  
Bukowski Fryderyk 23 18 15 14 13 12 12 11 11 10
Zimniak Rafał 22 22 18 17 16 15 15 15 13 12
  12 11 10 10            
Chełminiak Jarosław 22 22 15 13 13 11 11      
Kuśnierz Bartłomiej 22 19 18 17 16 16 15 15 14 14
  13 13 13 13 12 11        
Poźniak Przemysław 22 16 14 13 13 13 12 12 11 11
Kasiński Tomasz 22 15 14 13 12          
Śniegowski Maciej 21 17 17 16 15 12 11      
Kozicki Michał 21 16 15 14 13 11        
Kozubski Jakub 20 18 15 13 13 12 11 10    
Lewandowski Radosław 20 18 14 13 13 11        
Deckert Paweł 18 18 18 15 15 14 13 13 12 12
  11                  
Wójcik Robert 18 18 16 15 15 13 13 13 13 12
Leichert Marek 18 18 15 15 14 14 14 13 13 13
  13 12 10              
Dzbanuszek Marcin 18 16 15 14 12          
Małecki Jakub 18 15 15 14 13 13 13 13 11  
Tic Przemysław 18 15 13 13            
Semik Przemysław 18 15 12 11 11          
Zok Aleksander 18 12 11 11            
Paprocki Dariusz 18 11                
Gruszkiewicz Ania 16 16 16 15 14 12 12 11    
Gmerek Ireneusz 16 13 13              
Bystrzyński Tomasz 15 15 14 13            
Rusin Mateusz 15 15 13 13 12 11 11 10    
Krajewski Tomasz 15 14 14 13 11          
Błaszczyk Michał 15 14 13 13 11          
Słomiński Przemysław 15 14 13 11            
Tomaszewski Damian 15 13 13 12 11 10        
Adamczak Piotr 14 13 13 13 12 11 11 11    
Krawczyk Joanna 14 12                
Jamroziak Łukasz 13 13 12 12 11 11 11      
Komisarek Adam 13                  
Gajewski Mateusz 12 11                
Kaczmarek Michał 11 11                
Musiał Andrzej 11                  

 

1 LIGA brejk
2 LIGA brejk
3 LIGA brejk