Szanowni Goście,
niestety... Znów zawieszono naszą działalność, tym razem dosłownie z dnia na dzień. [Sic!] Wobec powyższego informujemy, że:
1. Od soboty 24. października klub pozostaje zamknięty do odwołania.
2. Rozgrywki ligowe, które miały się rozpocząć w najbliższy weekend zostają zawieszone do odwołania. Dodam, że pracujemy nad formułą, w której mogły by się odbywać zawody sportowe, ale do czasu ostatecznego potwierdzenia przez prawnika zgodności pomysłu z przepisami, nie możemy Was zaprosić jutro do gry.
3. Wszystkich, którzy uregulowali wpisowe za ligi proszę o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem danych do dokonania zwrotu pieniędzy w formie przelewu bankowego.
4. Aktualne karnety zostają przedłużone w ten sposób, że do daty zakończenia ważności doliczone zostaną dni w czasie których lokal był nieczynny lub nie istniała możliwość jego realizacji ze strony klubu.
 

W dniu 13.09.2020 klub będzie nieczynny. 

Zapraszamy od poniedziałku

Już w najbliższy weekend rozgrywamy Finały 12ft Summer Time!
W poola zagramy klasycznie do bólu, czyli ósemka, grupy i drabinka od ćwierćfinałów (sporo grania, oh yeah!). W snookera równie klasycznie, a więc drabinka 1KO na szesnastu zawodników: do dwóch wygranych partii, dwa chybienia.

POOL - sobota (29.08) www.online-brackets.com/view/16627
SNOOKER - niedziela (30.08) www.online-brackets.com/view/16635
(Partie z kija i brejki znajdują się w zakładce Informacje o turnieju i są uaktualniane na bieżąco).

Widzimy się klubie na zakończenie bilardowego lata!
Ukłony.

 
 

Kopia_SUMM_6.png

Już w najbliższą sobotę rozegramy turniej poolowy na 9 bilach.
Drabinkę znajdziecie tutaj: www.online-brackets.com/view/16597

117966340_3686951711318416_489476298929574258_n.png

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się najdłużej rozgrywany poznański turniej snookera - 12ft Cup! Zawody rozegrane zostaną po raz 14-sty!
Listę zapisanych zawodników wraz z drabinką znajdziecie TUTAJ
Zapraszamy również kibicujących ;)

GRUPY I DRABINKA

 

Półfinały: 18:30

Finał: 19:30

Godziny mogą ulec zmianie. 

 
 
 
 
 
Lista startowa:
Michał Ebert 1
Paweł Rogoza 2
Ariel Trębocha 3
Tomasz Bystrzyński 4
Krystian Ćwikła 5
Kinga Pietrzak 6
Tomasz Sobczak 7
Wiktor Doberschuetz 8
Tomasz Leśniak 9
Sebastian Wawrzyniak 10
Marcin Smorawski 11
Robert Jachimowski 12
Szymon Grewling 13
Marcin Dzbanuszek 14
Paweł Deckert 15
Wojciech Ptak 16
Kazimierz Czernecki 17
Jarosław Strugała 18
Paweł Błaszczak 19
Maks Lenkajtis 20
Wiktoria Jendruszek 21
Krzysztof Borowczyk 22
Mariusz Kukułka 23
Damian Marcinkowski 24
Maciej Kusak 25
Dominik Teda 26
Kamil Przybylski 27
Mateusz Rusin 28

 

 

 

TERMINARZ I WYNIKI - 10 bil 

TERMINARZ I WYNIKI - Shoot-Out

ZASADY GRY SHOOT-OUT

 

10 bil: 

Mecze grupowe: 13:00-21:00 (Best of 9)
Półfinały sobota 21:00 (Best of 11)
Finał sobota 22:15 (Best of 13)

Shoot-Out:
Półfinały sobota 18:00
Finał sobota 18:30

Lista zgłoszonych zawodników i terminarz spotkań grupowych:

Tytus Pawlak P 13:00-14:00 P 14:00-15:00 P 15:00-16:00 S 16:00-16:30 S 16:30-17:00
S 17:00-17:30
P 19:00-20:00 P 20:00-21:00
Piotr Ptaszyński P 14:00-15:00 P 16:00-17:00 P 18:00-19:00 P 19:00-20:00 P 20:00-21:00
Krzysztof Borowczyk P 14:00-15:00 P 15:00-16:00 P 16:00-17:00 P 19:00-20:00 P 20:00-21:00
Szymon Grewling P 14:00-15:00 P 16:00-17:00 P 17:00-18:00 P 18:00-19:00 P 20:00-21:00
Maciej Stęsik P 15:00-16:00 P 17:00-18:00 P 18:00-19:00 P 19:00-20:00 P 20:00-21:00
Miłosz Szkudlarek P 13:00-14:00 P 15:00-16:00 P 16:00-17:00 P 18:00-19:00 P 20:00-21:00
Wojciech Ptak S 14:30-15:00 S 15:00-15:30 S 16:30-17:00
Kacper Rafalski S 15:00-15:30 S 15:30-16:00 S 16:00-16:30
Wiktor Doberschuetz
S 14:30-15:00
S 15:30-16:00
S 17:00-17:30
Marcin Wołoszczuk
S 14:30-15:00
S 15:30-16:00 S 16:30-17:00
Tomasz Sobczak S 15:00-15:30 S 15:30-16:00
S 17:00-17:30
Sebastian Wawrzyniak
S 14:30-15:00
S 16:00-16:30
S 17:00-17:30
Kamil Przybylski S 15:00-15:30 S 16:00-16:30 S 16:30-17:00

GRUPY I DRABINKA - Debel 8 

GRUPY I DRABINKA - 2vs2

 

Grupy i godziny meczów:
Debel 8bil: www.online-brackets.com/view/16402
Półfinały sobota 15:00
Finał sobota 16:00

2vs2: www.online-brackets.com/view/16404
Półfinały niedziela 16:00
Finał niedziela 18:00

 

11.07.2020 12.07.2020
Same czerwone B 10:00 B 11:00 B 13:00 S 11:30 S 14:30
Końskie B 11:00 B 13:00 B 14:00 S 10:00 S 11:30
Skazani na porażkę B 12:00 B 13:00 B 14:00 S 11:30 S 13:00
Po same Kule B 12:00 B 13:00 B 14:00 S 18:00 S 13:00
Oj, tego nie ustaliliśmy B 10:00 B 12:00 B 14:00
Głębokie śrubki B 10:00 B 12:00 B 14:00
Mój kij w twojej łuzie B 11:00 B 13:00 B 14:00
Black Ball Matters B 10:00 B 11:00 B 13:00
Gile S 10:00 S 14:30
Łowcy Szczęścia S 16:00 S 18:00
Rogatka uszkodzona S 16:00 S 14:30
Crazy Diamonds S 18:00 S 11:30
Die Verkurvte Kugel S 18:00 S 14:30
Anorektycy S 10:00 S 13:00
Rozrabiaki S 10:00 S 13:00

Mimo przeciwności losu kontynuujemy słuszną tradycję letnich rozgrywek. Cykl turniejów snookera i pool bilarda w odmianach dobrze znanych i tych nieco bardziej wyszukanych ;) Będzie się działo niemal w każdy weekend wakacji! Uczestnicy rozgrywek zbierają punkty w rankingu letnim - najlepsza 16-stka rozgrywa turniej finałowy, a zwycięzca rankingu snookera dostaje DZIKĄ KARTĘ do pierwszej Ligii 12ft!

 

REGULAMIN

 

1. ORGANIZATOR I MIEJSCE ROZGRYWEK

1.1. Organizatorem rozgrywek jest Remigiusz Augustyniak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą 12ft Remigiusz Augustyniak w Poznaniu (61-842) przy ulicy Za Bramką 10/11, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  telefon: 889 712 019.

1.2. Miejscem rozgrywania spotkań jest siedziba klubu 12ft, która mieści się przy ulicy Za Bramką 10/11 w Poznaniu.

1.3. W rozgrywkach może wziąć udział każdy zgłoszony w terminie zawodnik, który uiści w kasie klubu opłatę startową (patrz punkt 3.2.). Termin zakończenia zapisów przypada każdorazowo na godzinę 21.00 we wtorek poprzedzający planowe rozpoczęcie rozgrywek, chyba że Organizator z istotnych powodów zdecyduje się na wydłużenie tego terminu o czym poinformuje ze stosownym wyprzedzeniem na stronie klubowej lub na klubowym FB.  

2. TERMIN ROZGRYWEK

2.1. Cykl SummerTime składa się z pięciu otwartych turniejów w snookera i turnieju finałowego z ograniczoną do 16. liczbą miejsc (patrz punkt 4.6.) oraz z czterech turniejów w poolbilard i turnieju finałowego z ograniczoną do 16. liczbą miejsc (patrz punkt 4.6.).

SNOOKER:

  1. 2 versus 2
  2. Shootout
  3. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
  4. Team Grand Prix
  5. 12ft Cup

POOL:

  1. Debel (w odmianę 8 bil)
  2. 10 bil
  3. 14/1
  4. 9 bil

2.2. Mecze odbywają się według terminarza opublikowanego na stronie 12ft.pl

3. OPŁATY

3.1. Udział w turniejach jest płatny wg poniższego zestawienia z tym zastrzeżeniem, że dla zawodników poniżej 16. roku życia oraz uczestników Ligi Snookera 12ft lub Ligi Poola 12ft (Edycje Zima 2020) opłata jest każdorazowo obniżona o kwotę 5. zł.

 

  Zawodnicy do lat 16. / ligowcy Pozostali
2vs2 30 za osobę 35 za osobę
8 debel 20 za osobę 25 za osobę
ShootOut 30 35
10 25 30
OMW 40 45
Team GP 25 za osobę 30 za osobę
14 25 30
Werbeniuk 30 30
12ft cup 30 35
9 25 30
Final Snooker 20 25
Final Pool 20 25

4. SYSTEM ROZGRYWEK, PUNKTACJA I KRYTERIA KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ3.3. Zawodnik, który zgłosił się do turnieju a w nim nie wystąpił jest zobowiązany do uiszczenia opłaty startowej. Z opłaty startowej jest zwolniony tylko w momencie, gdy wycofa się z turnieju przed zakończeniem terminu zapisów.

4.1 System rozgrywek w każdym turnieju snookerowym jest następujący:

Snooker

tryb rozgrywek rozstawienie zawodników modus
meczowy
zestaw przepisów
2vs2 Grupy + system pucharowy.
Przy dużej ilości drużyn, tylko system pucharowy
Losowe BO3
finał BO5
Oficjalne przepisy, punkt 18
Shootout Grupy + system pucharowy.
Przy dużej ilości drużyn, tylko system pucharowy
Losowe - SHOOT OUT
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek, następnie dwóch szesnastek Zgodnie z poniższą gradacją:
- wg rankingu TOP16
- wg rankingu 1LS
- wg rankingu PORS
- wg rankingu Ligi Snookera Zima 2020
- niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń
BO3
finał BO5
Oficjalne przepisy
Team Grand Prix Grupy + system pucharowy.
Przy dużej ilości drużyn, tylko system pucharowy
Losowe minimum
4x30
Dedykowane przepisy
12ft Cup Drabinka PORS standard - rozstawienie dwóch pierwszych ósemek, następnie dwóch szesnastek Według rankingu SummerTime.
Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
BO3
finał BO5
Oficjalne przepisy
Finał SummerTime System pucharowy Top 16 rankingu SummerTime BO5 Oficjalne przepisy

 

Pool

  tryb
rozgrywek
rozstawienie
zawodników
modus
meczowy
wyciąg przepisów
Debel 8 bil Grupy + system pucharowy.
Przy dużej ilości drużyn, tylko system pucharowy (drabinka 2KO lub 1KO)
Losowe uzależniony od
trybu rozgrywek
Oficjalne przepisy z dodatkową regułą naprzemiennego uderzania
10 bil Grupy + system pucharowy.
Przy dużej ilości zawodników, tylko system pucharowy (drabinka 2KO lub 1KO)
Według rankingu SummerTime.
Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
uzależniony od
trybu rozgrywek
Oficjalne przepisy
14/1 Grupy + system pucharowy.
Przy dużej ilości zawodników, tylko system pucharowy (drabinka 2KO lub 1KO)
Według rankingu SummerTime.
Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
uzależniony od
trybu rozgrywek
Oficjalne przepisy
9 bil Grupy + system pucharowy.
Przy dużej ilości zawodników, tylko system pucharowy (drabinka 2KO lub 1KO)
Według rankingu SummerTime.
Niesklasyfikowani – wg kolejności zgłoszeń.
uzależniony od
trybu rozgrywek
Oficjalne przepisy
Finał SummerTime System pucharowy (drabinka 1KO) Top 16 rankingu SummerTime BO5 8 bil, 9 bil, 14/1

4.2. Do klasyfikacji SummerTime naliczane są punkty:

SNOOKER
zajęte miejsce 1 2 3-4 5-8 9-12 13-16 17-24 25-32 32-48 49+
liczba zawodników 41+ 25 21 17 13 10 8 5 3 2 1
liczba zawodników 33-40 21 17 13 10 8 5 3 2 1 -
liczba zawodników 25-32 17 13 10 8 5 3 2 1 - -
liczba zawodników 17-24 13 10 8 5 3 2 1 - - -
liczba zawodników 9-16 10 8 5 3 2 1 - - - -
liczba zawodników 5-8 8 5 3 2 1 - - - - -
                     
POOL
zajęte miejsce 1 2 3-4 5-8 9-12 13-16 17-24 25-32 32-48 49+
liczba zawodników 41+ 30 25 22 18 16 14 10 6 4 2
liczba zawodników 33-40 25 22 18 16 14 10 6 4 2 -
liczba zawodników 25-32 22 18 16 14 10 6 4 2 - -
liczba zawodników 17-24 18 16 14 10 6 4 2 - - -
liczba zawodników 9-16 16 14 10 6 4 2 - - - -
liczba zawodników 5-8 14 10 6 4 2 - - - - -

- W przypadku zakończenia uczestnictwa w turnieju po przegranej w pierwszym meczu – uzyskuje się jedynie połowę punktów przysługujących za zajęcie danego miejsca, chyba że był to pierwszy mecz obu zawodników - wówczas przegranemu przyznawana jest całość punktów za rundę, w której odpadł.

- Połowę punktów za zajęcie danego miejsca, przyznaje się również w przypadku rozgrywek grupowych, gdy zawodnik nie wygra ani jednego meczu.

- Gdy połowa ww. punktów zawiera wartości po przecinku, zaokrągla się je w górę.

- W przypadku zakończenia grupy zawodników rozgrywek na etapie, za który można otrzymać dwie różne wartości punktów rankingowych, przyjmuje się wyższą wartość (np. zawodnicy odpadający z drabinki w 1/8 finału, czyli zajmujący miejsca 9-16, otrzymują punkty za miejsca 9-12 a nie 13-16).

4.3. W przypadku nie stawienia się zawodnika na mecz przyznawany jest walkower jego przeciwnikowi po 15. minutach od wyznaczonego terminu spotkania. Zawodnik, który przegrywa walkowerem nie otrzymuje żadnych punktów za tę rundę. Zawodnik, który oddaje mecz walkowerem w sytuacji, gdy rozegrał już wcześniejsze pojedynki, otrzymuje punkty za ostatnią rundę sprzed meczu przegranego walkowerem. Zawodnik, który odda walkower w pierwszym meczu, nie może wystartować w kolejnym turnieju SummerTime, dopóki nie ureguluje należności wynikającej z opłaty startowej turnieju, w którym oddał walkowera.

4.4. O kolejności w klasyfikacji SummerTime decyduje:

• Liczba punktów

• W klasyfikacji snookerowej - najwyższy brejk uzyskany w zawodach (w przypadku równego - bierze się kolejne brejki pod uwagę)

• W klasyfikacji pool bilardowej - ilość partii z kija, następnie wysokość brejka (w przypadku równego - bierze się kolejne brejki pod uwagę)

• Losowanie

4.5. Zwycięzcą cyklu SummerTime zostaje osoba, która wygra finałowy turniej SummerTime. Do udziału w finałowym turnieju uprawnieni są zawodnicy zajmujące pierwsze 16. miejsc w klasyfikacji SummerTime. W przypadku wycofania się z finałowego turnieju któregokolwiek z zawodników – prawo gry uzyskuje kolejny zawodnik zajmujący miejsce poniżej 16. miejsca. Kolejni zawodnicy rezerwowi dopisywani są do ostatniego miejsca listy startowej zawodów finałowych.

5. ORGANIZACJA ZAWODÓW

5.1. Organizator przygotowuje stół i sprzęt do gry dla zawodników na godzinę określoną w terminarzu rozgrywek.

5.2. Mecze rozgrywane są wg terminarza opublikowanego na stronie 12ft.pl

5.3. Każdy z zawodników dysponuje czasem 5. minut dostępu do stołu bezpośrednio przed spotkaniem, który może przeznaczyć na rozgrzewkę.

6. SĘDZIOWANIE

6.1. Sędziami Głównymi cyklu SummerTime jest Remigiusz Augustyniak. Sędzia Główny cyklu może powierzyć prowadzenie poszczególnych turniejów jako Sędziemu Głównemu innej osobie.

6.2. Mecze zawodnicy sędziują sami (chyba, że zajdzie wyraźna potrzeba obecności sędziego przy stole). Oznacza to, że sędzią w pojedynku jest osoba, która aktualnie nie jest w trakcie podejścia do zagrania.

6.3. W razie wątpliwości, co do prawidłowej interpretacji sytuacji na stole należy skonsultować poprawność rozgrywki u Sędziego Głównego.

6.4. W rozgrywkach snookerowych obowiązuje gra z zasadą „chybienia” (oprócz turnieju Shoot Out). Dla każdego turnieju możliwa liczba wywoływania chybień ustalana jest osobno i zostanie przestawiona zawodnikom w dniu turnieju.

7. NAGRODY

7.1. Zwycięzca cyklu SummerTime w snookerze otrzymuje karnet treningowy na snookera 16h. Zwycięzca cyklu SummerTime w pool bilardzie otrzymuje karnet na bilard na 10h gry.

7.2. Organizator zapewnia puchary:

• miejsca 1-2 w turniejach Otwartych Mistrzostw Wielkopolski, 12ft Cup, 2vs2, Team Grand Prix oraz w finale SummerTime. Dla turniejów Team Grand Prix i 2vs2 przewidziane są puchary dla każdego z członków drużyny.

• miejsca 1. w turniejach poolbilardowych oraz za miejsca 1-2 w finale SummerTime pool bilard.

7.3. Zwycięzca klasyfikacji ogólnej SummerTime w snookera uprawniony jest do wystartowania w pierwszej lidze Ligi Snookera 12ft Jesień 2019. Jeśli z tego prawa zrezygnuje, przechodzi ono na kolejnego zawodnika najwyżej sklasyfikowanego.

8. Przetwarzanie danych osobowych i ich ochrona

8.1. Administratorem danych osobowych uczestników rozgrywek jest organizator rozgrywek tj. Remigiusz Augustyniak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą 12ft Remigiusz Augustyniak w Poznaniu (61-842) przy ulicy Za Bramką 10/11, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  telefon: 889 712 019.

8.2. Dane osobowe uczestnika rozgrywek przetwarzane są przez organizatora rozgrywek na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88, RODO), zwanego dalej „RODO” tj.:

  • w oparciu o udzieloną zgodę;
  • konieczność wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie uczestnika;
  • konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze;
  • konieczność wynikająca z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora takich jak udzielanie odpowiedzi na pisma i wnioski.

8.3. Dane osobowe i wizerunek uczestników rozgrywek przetwarzane są w następujących celach:

  • zawarcia i realizacji umowy (świadczenia usług);
  • prowadzenie analiz i statystyk oraz na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej;
  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez organizatora;
  • prowadzenie działań marketingowych podejmowanych przez organizatora samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami;
  • archiwizacja;
  • udzielanie odpowiedzi na pisma i wnioski;
  • prowadzenie działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa;
  • wypełnianie obowiązku prawnego ciążącego na organizatorze.

8.4. Potencjalnymi odbiorcami danych osobowych zarejestrowanych użytkowników są osoby korzystające z usług organizatora.

8.5. Organizator może przekazywać dane osobowe zarejestrowanych użytkowników następującym podmiotom:

  • podmiotom współpracującym oraz kontrahentom;
  • przedsiębiorstwom pocztowym, które będą dostarczać przesyłki;
  • kancelariom prawnym, którym organizator zleciły określone działania;
  • podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

8.6. Z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z RODO i innych przepisów prawa, uczestnik rozgrywek posiada prawo: dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody.

8.7. Zgłoszony uczestnik ma prawo wniesienia skargi do organu nadzoru w rozumieniu RODO, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

8.8. Okres przetwarzania danych osobowych uczestnika rozgrywek jest uzależniony od celu, w jakim dane są przetwarzane i wskazywany jest przez organizatora na wniosek uczestnika rozgrywek. Okres, przez który dane osobowe zarejestrowanych użytkowników będą przechowywane, jest obliczany w oparciu o następujące kryteria:

  • okres, przez jaki są świadczone usługi;
  • okres, który jest niezbędny do obrony interesów administratora;
  • okres, na jaki została udzielona zgoda.

8.9. Uczestnik rozgrywek ma prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem wykorzystania wizerunku lub przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

9.1. Wszelkie sprawy nieujęte w niniejszym Regulaminie pozostają w decyzji Sędziego Głównego.

9.2. Przystąpienie do rozgrywek jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu. Za zawodnika, który przystąpił do rozgrywek uważa się osobę, której imię i nazwisko widnieje na liście zgłoszonych do turnieju po zakończeniu zapisów.

Klasyfikacja generalna po zakończonych rozgrywkach ligowych w sezonie JESIEŃ 2019 wygląda następująco:

LIGA PIERWSZA:

1 Pawlak Tytus
2 Doberschuetz Wiktor
3 Bystrzyński Tomasz
4 Wawrzyniak Sebastian
5 Kaczmarek Miłosz
6 Słodzinka Piotr
7 Leśniak Tomasz - baraż: utrzymanie
8 Jachimowski Robert - bezpośredni awans
9 Gazda Piotr - bezpośredni awans
10 Undrych Maciej - baraż: awans z 2 ligi

 

LIGA DRUGA:

1 Smorawski Marcin - baraż: spadek z 1 ligi
2 Dzbanuszek Marcin - bezpośredni spadek
3 Tyszer Karol - bezpośredni spadek
4 Karłyk Marcin - bezpośredni spadek
5 Kasiński Tomasz - baraż: brak awansu
6 Deckert Paweł
7 Błaszczak Krzysztof - baraż: utrzymanie
8 Bułatowicz Michał - bezpośredni awans
9 Grewling Szymon - bezpośredni awans
10 Lewandowski Radosław - baraż: awans z 3 ligi

 

LIGA TRZECIA:

1 Sobczak Tomasz - baraż: spadek z 2 ligi
2 Zimniak Rafał - bezpośredni spadek
3 Ratajczak Filip - bezpośredni spadek
4 Czernecki Kazimierz - bezpośredni spadek
5 Lennon John - baraż: brak awansu
6 Wachowski Jakub
7 Ptak Wojciech - baraż: utrzymanie
8 Błaszczyk Michał - bezpośredni awans
9 Śniegowski Maciej - bezpośredni awans
10 Wieliński Jakub - baraż: awans z 4 ligi

 

LIGA CZWARTA:

1 Blachowski Marcin - baraż: spadek z 3 ligi
2 Adamczak Piotr - bezpośredni spadek
3 Rusin Mateusz - bezpośredni spadek
4 Chełminiak Jarosław - bezpośredni spadek
5 Trurl Marcin - baraż: brak awansu
6 Kot Grzegorz
7 Mądry Emil
8 Lenkajtis Maksymilian
9 Teda Dominik
10 Wrzecian Adam
11 Jackowski Stanisław
12 Tomczak Grzegorz
13 Błaszczak Paweł
14 Modelski Łukasz
15 Wołoszczuk Marcin
16 Reńska Daria
17 Jendruszek Wiktoria

 

Lista startowa i podział na klasy rozgrywkowe w Lidze ZIMA 2020 nastąpi po zakończeniu zapisów. 

 

Turniej noworoczny - snooker

Drabinka
Turniej noworoczny - 9 bil

Drabinka
 
Grupy

BREJKI:
Krystian Ćwikła : 85 31 40 22 26 24
Tytys PAWLAK : 56 24
Wiktor DOBERSCHUETZ : 52 23 21 20 20
Tomasz BYSTRZYŃSKI : 33
Kinga PIETRZAK : 22
Tomasz KASIŃSKI : 22


PARTIE Z KIJA

5 - Szymon WOŚ

3 - Nikodem JANKOWIAK

2 - Maciej RELICH, Miłosz SZKUDLAREK

1 - Piotr PTASZYŃSKI

 

Zapraszamy do kontynuowania tradycji Noworocznych Turniejów Bilardowych w 12ft! Poniżej informacje o obu turniejach - w snookera i poola.

TURNIEJ SNOOKEROWY:
- Większość gier planujemy na niedzielę. To co się w niej nie zmieści zostanie rozegrane w sobotę.
- Zapisy przyjmujemy do czwartku 2 stycznia 2020, do godziny 23:00.
- Zgłoszenia przyjmowane są poprzez dołączenie do wydarzenia na facebooku, poprzez wiadomość na facebooku, osobiście lub telefonicznie pod numerem klubowym 889-712-019.
- Gramy w standardową odmianę snookera (w zależności od ilości zapisanych osób na różnej liczbie bil czerwonych).
- Opłata startowa to 30zł.
- Gramy systemem grupowym a następnie drabinką turniejową. Przy dużej liczbie uczestników - tylko drabinka.
- Rozstawienie w turnieju jest losowe.

TURNIEJ POOLOWY 9-BIL:
- Większość gier planujemy na sobotę. To co się w niej nie zmieści zostanie rozegrane w niedzielę.
- Gramy w odmianę 9 bil.
- Zapisy przyjmujemy do czwartku 2 stycznia 2020, do godziny 23:00.
- Zgłoszenia przyjmowane są poprzez dołączenie do wydarzenia na facebooku, poprzez wiadomość na facebooku, osobiście lub telefonicznie pod numerem klubowym 889-712-019.
- Opłata startowa to 30zł.
- Możliwe systemy rozgrywek to: grupowe z fazą pucharową, drabinka 2KO, drabinka 1KO
- Rozstawienie w turnieju jest losowe.

Link do wydarzenia na facebooku: KLIK

W Sylwestra i Nowy rok Klub będzie zamknięty. 

Życzymy wszystkim szampańskiej zabawy i spełnienia nie tylko snookerowych marzeń w 2020!